Edycja zdjęć nieruchomości.

Pierwszy kontakt potencjalnego nabywcy z Twoją ofertą odbywa się poprzez zdjęcia nieruchomości dołączone do oferty. To one sprawiają, że osoba planująca zakup ma ochotę przeczytać opis i zapytać o więcej szczegółów.  Na rynku jest dostępnych wiele nieruchomości o podobnym parametrach, standardzie, a nawet zbliżonej cenie. Dlatego zdjęcia sprawiają, że osoba szukająca nieruchomości postanawia zatrzymać się przy konkretnej ofercie. Decydując się na sprzedaż bezpośrednią mieszkania lub domu spraw poprzez zdjęcia, aby to Twoja oferta zachęcała do kontaktu.

W pakietach ESTAGET, świadczone są profesjonalne usługi edycji zdjęć, dzięki którym można wiele niedoskonałości wyeliminować lub poprawić. Edycja zdjęć nieruchomości ma za zadanie podnieść jakość materiału fotograficznego sprzedającego, bez kłamstw i kreacji “nowej rzeczywistości. 

Poniżej przedstawionych jest kilka przykładów obróbki zdjęć nieruchomości przez ESTAGET, natomiast po kliknięciu w poniższe linki, możesz dowiedzieć się o podstawach wykonania dobrych zdjęć. 

ZDJĘCIA
NIERUCHOMOŚCI

od 39 zł
Edycja graficzna 3-12 szt. zdjęć

Wybieram

PRAWNIK+
OD NIERUCHOMOŚCI

od 89 zł
Zapytaj prawnika

Wybieram

DORADCA
NIERUCHOMOŚCI

od 149 zł
Wsparcie specjalistów

Wybieram

01

Oświetlenie.

Edycja zdjęć Nieruchomości.

Każdy fotograf wie, że dobre zdjęcia to takie, które prezentują obiekt dobrze oświetlony. W trakcie edycji zdjęć nieruchomości przez zespół ESTAGET kładziemy duży nacisk, aby zdjęcie było atrakcyjne pod tym względem.

02

Perspektywa. 

Edycja zdjęć mieszkań.

Krzywe ściany na zdjęciach (a więc brak pionów) bardzo zaburzają właściwy odbiór przestrzeni. Dlatego w trakcie edycji zdjęć jest to kolejna rzecz, na którą nasi specjaliści zwracają uwagę w trakcie obróbki nadesłanych fotografii nieruchomości

Zdjęcie pod edycji EstagetZdjęcie przed edycją Estaget - perspektywa i kadrowanie

03

Kadr

Zdarza się, że pomimo najszczerszych chęci na zdjęciu widać rzeczy, które jednak powinny być poza kadrem. W takich wypadkach właściwa edycja wraz z dodatkowymi zabiegami potrafią uratować zdjęcie mieszkania.

Zdjęcie po edycji Estaget - kadrowanie i kompozycjaZdjęcie przed edycją Estaget - kadrowanie i kompozycja

04

Plan i detale

Pomimo wszelkich starań naszego zespołu w trakcie edycji Państwa zdjęć mieszkania, jest kilka rzeczy na które nie mamy i nie będziemy mieć wpływu. To od Państwa zależy ujęcie i plan uwieczniony na fotografiach wnętrz. To także od Państwa zależy ilość detali i drobiazgów. Warto się postarać z myślą o powodzeniu sprzedaży domu lub mieszkania.

Zdjęcie po edycji Estaget - plan i detaleZdjęcie przed edycją Estaget - plan i detale