Rodzaje płatności online

 

Jako zespół poważnie traktujący zadania, jakie na nas spoczywają z tytułu świadczenia usług wspierających procesy sprzedaży nieruchomości informujemy, że równie poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa płatności online jakie są przeprowadzane w naszym serwisie ESTAGET.

Ze względu na powyższy fakt, miło nam poinformować o współpracy w zakresie transakcji online z jednym z niezawodnych i najpopularniejszych operatorów płatności: Przelewy24.  

Szczegóły znajdą Państwo poniżej.

01

Przelewy i przekazy bankowe

Przelewy bankowe zdominowały całkowicie rynek płatności online, które są realizowane w polskim e-commerce. Zdając sobie sprawę z wygody tej formy płatności, serwis Przelewy24 oferuje w pełni automatyczną obsługę 286 banków. Jest to w aktualnie najszersza oferta na polskim rynku e-płatności.

02

Karty płatnicze

Dokonywanie transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych to obecnie jedna z najbardziej popularnych form płatności, wykorzystywanych na całym świecie. Platforma Przelewy24, działając zgodnie z rygorystycznymi wymogami określanymi przez standard PCI DSS LEVEL 1, umożliwia przeprowadzanie bardzo szybkich, a zarazem prostych transakcji, z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Transakcji można dokonywać z wykorzystaniem takich kart płatniczych jak: Visa Electron, MasterCard, Visa Classic, Diners Club, American Express, PBK, JCB.

03

Płatności mobilne

Zgodnie z oczekiwaniami klientów, przygotowano interfejs dedykowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych – RWD. Stworzono również biblioteki umożliwiające przeprowadzanie płatności za pośrednictwem platformy Przelewy24 z poziomu aplikacji mobilnej partnera. Realizacja płatności odbywa się całkowicie w ramach aplikacji – nie zachodzi zatem potrzeba uruchamiania zewnętrznej przeglądarki. Otrzymany z banku kod autoryzacji jest wczytywany automatycznie.

04

BLIK

Nowatorski system płatności mobilnych BLIK stanowi doskonały sposób na bezpieczne, z zarazem bardzo proste zakupy w Internecie. Umożliwia użytkownikom smartfonów przeprowadzanie płatności zarówno online, jak również w sklepach stacjonarnych oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Stwarza także możliwość wypłacania gotówki w bankomatach z wykorzystaniem telefonu.

05

Portfele elektroniczne

Serwis Przelewy24 oferuje możliwość akceptacji płatności za pośrednictwem portfela wielowalutowego PayPal i Skrill. Do dyspozycji klientów są także uniwersalne systemy płatności z wykorzystaniem smartfona lub strony www. Są to portfele YetiPay i SkyCash.

06

Płatności odroczone
e-raty

Udostępniane przez Przelewy 24 systemy stanowią innowacyjne rozwiązania płatności online, pozwalające na zrealizowanie transakcji (włączając również uzyskanie kredytu lub pożyczki ) w 15 minut, bez konieczności opuszczania domu, zmawiania firmy kurierskiej czy dokonywania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Przelwy24 oferują obecnie systemy ratalne: BGŻ BNP Paribas raty, Alior raty, mBank raty, Santander raty.

07

Płatności walutowe

Serwis Przelewy24 oferuje również wielowalutową platformę dedykowaną do obsługiwania płatności przelewowych i kartowych. Dostępne są transakcje kartowe w 50 walutach bez konieczności przeprowadzania zbędnego i niekorzystnego przewalutowania. Proces ten zachodzi z zgodnie z wymogami standardu PCI DSS.

93 %

Osób, które szukają nieruchomości, sprawdzają ogłoszenia w internecie przez okres 21 dni indywidualnie i około 50 dni ze wsparciem.

 

43 %

To udział transakcji bezgotówkowych na rynku polskim, podczas gdy 15 lat temu wynosił zaledwie 2%.

62 %

Transakcji bezgotówkowych to płatności kartą, a 37% to polecenia przelewu, wynika to min. z rosnącej ilości transakcji online

40 %

Transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości odbywa się przy wsparciu kredytowym dla strony kupującego.